KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5373023
nr 537 3023
Vinterlandskap med samer, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 98 x 70
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 16:05:15
150 kr
150 kr
200 kr